Firma MAD-BOX zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży opakowań. Oferujemy opakowania w szerokiej gamie rozwiązań technicznych. Dostarczamy różnorodne opakowania dla klientów lokalnych oraz zagranicznych. Współpracujemy z firmami z branży opakowaniowej i produktów do pakowania dla wielu gałęzi przemysłu i nie tylko. Chętnie podpowiadamy gotowe rozwiązania dotyczące opakowań, odpowiadające na zapotrzebowania naszych klientów. Jesteśmy również otwarci na opracowywanie nowych schematów i modeli opakowań, tak by nadążyć za wzrastającym zapotrzebowaniem rynku opakowaniowego. Zespół naszych doradców chętnie służy Paśtwu swoją wiedzą i doświadczeniem, dopasowując wszystkie wymagane parametry pod indywidualne wymagania, tak aby zapewnić 100% zadowolenia i jak najlepsze dopasowanie opakowań pod zamawiającego. Starannie przykładamy się do odpowiedzi na każde zapytanie płynące z rynku, stale rozwijamy oferowane opakowania w nowoczesne, praktyczne i bezpieczne udogdnienia, dostosowane do zmieniających się trendów w obszarze pakowania i logistyki towarów. Dostarczamy opakowania na potrzeby przemysłu spożywczego i przetwórstwa, przemysłu budowlanego, rolnictwa, ogrodnictwa, obróbki metali, kopalin, recyklingu oraz wielu innych. Wśród asortymentu, który Państwu oferujemy znajdują się m. in.: worki big-bag o zróżnicowanej budowie, worki polipropylenowe, folie ogrodnicze, agrowłókniny, szeroką gamę worków papierowych oraz foliowych, kaptury, membrany, folie stretch, folie izolujące, folie informacyjne i taśmy ostrzegawczo-lokalizacyjne, taśmy opakowaniowe, taśmy samoprzylepne, taśmy etykietowe, worki do selektywnej zbiórki odpadów, siatki, kartony, opakowania papierowe, przekładki, tuby, tuleje i inne. Wśród produktów, które oferujemy są również nowoczesne i innowacyjne wyroby wtryskowe, w postaci różnorodnych szpul, skrzynek, oraz koszy. Stale unowocześniamy produkty foliowe o dodatkowe nowinki techniczne. Wiodącym segmentem handlowym firmy są opakowania typu BIG-BAG. Worki kontenerowe typu big-bag mogą służyć pakowaniu i transportowi zróżnicowanych materiałów, zarówno sypkich, jak i pylistych czy też elementów stałych. Dzięki rozbudowanym możlwością technologicznym w produkcji worków big-bag, istnieje możliwość ich dostosowywania do najbardziej wygórowanych potrzeb odbiorców. Kontenery typu big-bag mogą pomieścić wszelakie produkty o zróżnicowanej wadze nośnej.

big-bag

Firma MAD-BOX dysponuje w tej dziedzinie największymi możliwościami doboru parametrów worków big-bag do Państwa wymagań. Oferujemy worki kontenerowe big-bag o jednym, dwóch i czterech uchwytach. Wedle potrzeb worek może być wzmacniany: dodatkowymi szwami, specjalnymi wkładami do wnętrza worka (wszywanymi na stałe, wklejanymi lub wyjmowanymi, dostarczane luzem), z pasami załadunkowymi i wewnętrznymi stabilizatorami. Worki big-bag mogą mieć również indywidualne otwory służące do zasypywania i zamykania oraz kominy zsypowe, w wielu różnorodnych wariantach technicznych. Umożliwiamy także konkretnie dopasowanie worka do potrzeb klienta i towaru jaki ma być przechowywany czy też transportowany w kontenerze big-bag. Sprzedajemy worki big-bag o standardowych wymaganiach, jak też o specjalistycznych. Proponujemy Państwu worki UN do przechowywania niebezpiecznych towarów, worki elektrostatyczne do transportu materiałów tworzących ładunki elektrostatyczne czy Q-BAG z dodatkowymi wzmocnieniami i stabilizatorami. Ponadto warto zauważyć, że większość worków typu big-bag ma przeznaczenie wtórne, mogą być wykorzystywane ponownie do zasypywania tego samego produktu, bądź też innych towarów. Worki kontenerowe big-bag mają charakter ekologiczny, gdyż umożliwiamy skup zużytych i niepotrzebnych worków od klientów, a następnie przekazujemy je do powtórnej obróbki i pozyskujemy materiał do produkcji nowych opakowań.

Firma MAD-BOX dostarcza wszystkie dostępne rodzaje folii polietylenowych o zróżnicowanej gęstości (LDPE, MDPE, HDPE). W zależności od zapotrzebowania sprzedajemy folie termokurczliwe (najcieńsze), folie jednowarstwowe oraz folie wielowarstwowe. Innym rodzajem folii przez nas sprzedawanej jest folia termozgrzewalna, która może posłużyć do wytwarzania różnorodnych worków, worków z zakładkami, rękawów, formatek. Folia termozgrzewalna może być dostarczana w formie ciętych wcześniej worków bądź też jako rolowane wałki. Na potrzeby specjalnych zamówień jesteśmy w stanie dostarczyć folie stabilizowane. Oprócz samych folii handlujemy także półproduktami foliowymi, w postaci specjalistycznych rękawów, półrękawów, kapturów czy formatek i przekładek. Kolejnym typem oferowanej przez nas folii są różnego rodzaju folie rozciągliwe typu stretch. Oferujemy w tym aspekcie gotowe rozwiązania do maszyn owijających całe wysokie palety (stretch maszynowy), jak również mniejsze rozmiary do pakowania niewielkich towarów. Dodatkowym uzupełnieniem tego typu folii mogą być taśmy pakowe oraz spinające. Pozwolą na jeszcze dokładniejsze zabezpieczenie pakowanego materiału. Wraz z zwiększającym się zapotrzebowaniem na produkty i usługi o charakterze ekologicznym, umożliwiamy dostęp do worków przeznaczonych dla selektywnej zbiórki odpadów. Worki do segregacji śmieci mogą być zróżnicowane kolorystycznie według sortowanego odpadu, o różnych wymiarach, z dodatkowymi nadrukami i informacjami. Worki na odpady proponujemy Państwu w wielu rozwiązaniach technicznych, jako komplety cięte, tradycyjne rolki, worki z uszami bądź też taśmą do wiązania.

Firma MAD-BOX handluje opakowaniami papierowymi takimi jak: worki papierowe otwarte, worki papierowe wentylowe, worki papierowe szyte, pudełkami tekturowymi, pudłami, kartonami, przekładkami i wkładami kartonowymi. Opakowania papierowe i kartonowe są dostosowywane do indywidualnych zamówień klienta i mogą się różnić wymiarami, kształtem, grubością czy warstwą tektury. W asortymencie posiadamy gotowe rozwiązania w postaci skrzynek kartonowych czy opakowań tekturowych na owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze. Warto również nadmienić, że nasze folie czy worki opakowaniowe mogą być bezbarwne jak również w kolorze według życzenia klienta. Istnieje również możliwość nanoszenia dodatkowych informacji o produkcie i firmie na folie, worki i opakowania w postaci indywidualnych nadruków wysokiej jakości. W zależności od wyboru klienta kolor nadruku może być prosty, czarno-biały, jak również złożony, kilku kolorowy. Każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Opakowania są przez nas dostarczane w miejsce wyznaczone przez klienta. Opakowania nie mają przed nami żadnych tajemnic, są częścią naszego życia i ułatwiają nam je.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z wiodącymi partnerami na tym rynku.

 

Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń do nas Tel. +48 533 253 800

 

TOP