Ekologia

Prowadzenie firmy to nie tylko dbanie o jej ciągły rozwój i zaspokajanie potrzeb klientów, ale również przekazywanie pewnych wzorców w zachowaniu oraz rozpowszechnianie idei, które w pozytywny sposób mogą wpłynąć na przyszłość naszą i naszego świata.

Różnorodność i wielość artykułów i towarów w różnych obszarach przemysłowych sprawia, że niezbędne staje się również produkowanie w dużych ilościach co raz to nowych opakowań. W dobie niesamowitego rozwoju przemysłu w segmencie opakowań, nieodzownym i bardzo ważnym elementem jest dbanie o środowisko naturalne.

Firma MAD-BOX z pełnym zaangażowaniem realizuje te zadania, poprzez odbiór zużytych opakowań i ich odpowiednią utylizację lub wprowadzenie na rynek wtórnych opakowań tych produktów, które spełniają wymogi opakowania do użytku powtórnego np. worki big bag, czy oktabiny. Pozostałe są dostarczane do wyspecjalizowanych firm recyklingowych.

Przestrzeganie tych zasad oraz dbanie o jak najmniejsze zaśmiecenie środowiska naturalnego różnego rodzaju opakowaniami jest jednym z głównych zadań naszej firmy. Staramy się pomóc naszym klientom we wszystkim sprawach związanych z systemami pakowania – chętnie udzielamy również informacji odnośnie postępowania z opakowaniami, gdy stracą one swoją przydatność oraz odnośnie ich segregacji.

Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń do nas Tel. +48 533 253 800

 

TOP