Mad-Box – producent opakowań

Artykuły z każdej gałęzi przemysłu – niezależnie od tego, czy mówimy o branży spożywczej, budowlanej, papierniczej, ogrodniczej czy kosmetycznej – wymagają profesjonalnego, dostosowanego do specyfiki towaru opakowania. Różnorodność produkowanych i transportowanych każdego dnia artykułów sprawia, że niezbędne jest także korzystanie z wielu typów opakowań o określonych właściwościach.

Nasza firma znana jest jako producent folii stretch, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, elastycznością i uniwersalnością. Zależy nam jednak na tym, by zaspokajać także potrzeby klientów potrzebujących bardziej specyficznych opakowań. Oferujemy między innymi worki big bag, worki foliowe i papierowe, drewniane palety i skrzynie, opakowania tekturowe, worki polipropylenowe i raszlowe.

Oferowane przez nas folie stretch, worki i inne opakowania wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość oraz umożliwia bezpieczne transportowanie, przechowywanie i składowanie towarów i produktów.

 

Zaopatrzymy Twoją firmę w każdy rodzaj opakowania

NAJBARDZIEJ POPULARNE OPAKOWANIE WIELKOGABARYTOWE

Worki  BIG-BAG

Worki BIG-BAG w obecnej chwili stały się najbardziej popularnym opakowaniem wielkogabarytowy na rynku. Bardzo łatwy sposób projektowania pozwala na skonstruowanie dowolnego worka, który może mieć zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu.

Worki big bag są produkowane z tkanin polipropylenowych (PP). Tkaniny mogą być niepowlekane i tzw. laminowane (powlekane, nieoddychające). Można je dzielić na płaskie i okrągło tkane. Tkaniny PP są stabilizowane UV i w pełni podlegają recyklingowi, co bezpośrednio wpływa na ochronę środowiska i ekonomiczne oszczędności.

OD STANDARDOWYCH PO INDYWIDUALNIE PRODUKOWANE

Worki papierowe

Oferujemy szeroką gamę worków we wszystkich dostępnych rozwiązaniach i parametrach - od standardowych w stałej dostępności, po indywidualnie produkowane opakowania dostosowane pod wymagania klienta. Poniżej wyróżniamy trzy typy worków papierowych, ze względu na konstrukcję: 

 •  worki paierwoe otwarte szyte
 •  worki papierowe otwarte klejone
 •  worki papierowe wentylowe

WAŻNA I NIEODŁACZNA CZĘŚĆ NASZEJ CODZIENNOŚCI

Opakowania z folii i tworzyw

 

Worki foliowe:
 •  Worki płaskie
 •  Worki w fałdą boczną
 •  Worki wentylowe
 •  Worki z uchwytem

Kaptury foliowe,

Folie LDPE i HDPE,

Folia stretch,

Worki polipropylenowe PP i worki raszlowe,

OPAKOWANIA O ZRÓŻNICOWANEJ BUDOWIE I SPOSOBIE WYKOŃCZENIA

Opakowania tekturowe

Kartony tekturowe
Kartony tekturowe produkowane są z tektur – 3-, 5-, i 7- warstwowych (katalog FEFCO). Z tektur 5- i 7-warstwowych produkuje się oktabiny ( opakowania wielkogabarytowe do transportu np. tworzyw sztucznych).

Przekładki kątowniki, tuby, gilzy
Przekładki tekturowe mogą być 2-warstwowe i wielowarstwowe, ich rodzaj zależy od przeznaczenia. Kątowniki i tuby tekturowe produkowane są z papierów makulaturowych. Kątowniki służą do zabezpieczania ładunku w transporcie. Gilzy (tuby) tekturowe przeznaczone są do nawijania rożnego rodzaju materiałów takich jak folie, tkaniny, stretch itp.

BOGATY ASORTYMENT OPAKOWAŃ DREWNIANYCH

Opakowania drewniane

Opakowania drewniane spotykane na rynku to: palety, skrzynie, blaty drewniane. Pelty możemy podzielić ze względu na budowę:

 •   paleta typu EURO (nowa i używana)
 •   paleta typu przemysłowa
 •   paleta typu specjalna
 •   skrzynie drewniana
 •   blaty drewniane

STANOWIĄ PODSTAWĘ ASORTYMENTU

Nawozy wapniowe, kredy i mączki

Serdecznie witamy w dziale poświęconym dystrybucji i konfekcji produktów wapniowych. Oferujemy Państwu szeroką gamę wyrobów jak i usług w branży - podstawę asortymentu stanowią nawozy wapniowe, kredy pastewne i różnego rodzaju mączki, ponadto proponujemy szereg towarów i rozwiązań skierowanych indywidualnie pod Klienta. Świadczymy usługi konfekcjonowania i transportu każdego materiału.

 

Do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością
i zawsze traktujemy je indywidualnie,
dopasowując warunki do potrzeby klienta.

 

© 2017 Firma MAD-BOX Andrzej Madejczyk, ul. Piłsudskiego 26B/16, 39-100 Ropczyce, tel. 533 253 800 , tel. 884 911 178

Please publish modules in offcanvas position.